Akenza Hospitality Villa

  • 402 m²
  • 1 hálószoba
  • 4 fürdőszoba

A privát medencére kilátást nyújtó 1 hálószobás Akenza Hospitality Villa Marrákes vendégeit a nagyjából 4 km-re található High Atlas Mountains meglátogatására invitálja.

Az Akenza Hospitality Villa vendégei a konyhában elkészíthetik saját ételeiket.

A La Plage Rouge tengerpart 2 km-re, a Ferme Berbere pedig hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra helyezkedik el a 4 fürdőszobás villától. A waky Marrakech nagyjából 2,1 km-re található, és a legjobb lehetőségeket kínálja a megfiatalodáshoz. A legközelebbi vasútállomás a Marrakesh, amely egy 20 perces kocsiútra van a Marrákes városi ingatlantól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Akenza Hospitality Villa Marrákes
Villa A Marrakech Avec Piscine
Csak mobilra érvényes ár

Villa A Marrakech Avec Piscine

8.0
Nagyon jó 1 értékelés
201 m az ingatlantól
Villa Argan, Confort & Modern Avec Piscinechauffee
Csak mobilra érvényes ár

Villa Argan, Confort & Modern Avec Piscinechauffee

381 m az ingatlantól
USD 422 USD 380
éjszakánként
Sumptuous Villa, Heated Pool, 15Minutes To City Center, Daily Housekeeping, Private Cook And Chauffeur, Games
Csak mobilra érvényes ár

Sumptuous Villa, Heated Pool, 15Minutes To City Center, Daily Housekeeping, Private Cook And Chauffeur, Games

482 m az ingatlantól
USD 782 USD 704
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Menara
    15 km

    Vasútállomások

    Marrakesh Train Station
    14 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-18:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság az Akenza Hospitality Villa és a Marrakech-Menara repülőtér között?
      Az Akenza Hospitality Villa 15 km-re van a Marrakech-Menara repülőtértől.
    • Az Akenza Hospitality Villa magába foglal konyhát?
      Igen, az Akenza Hospitality Villa felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Menara
    15 km

    Vasútállomások

    Marrakesh Train Station
    14 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Akenza Hospitality Villa Marrákes

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár